2x Mezinárodní výstava psů Wels

Yonne - V1, CAC, res.CACIB + V1, CAC, CACIB

Ever - V1, CAJC + VD2

Ukončení letošní výstavní sezóny jsme si naplánovali na první prosincový víkend 6.-7.12. v rakouském Welsu. Chtěli jsme si užít i tradičních rakouských vánočních trhů. Od deštivého počasí s ranními mrazíky se nedalo očekávat, ža nám tento, jinak pohodově strávěný víkend, nějak vylepší. Výpravu jsme rozmnožili o manželé Košařovi a jejich silečky.
Rakouští pořadatelé nás oba dva dny umístili na stejné místo v jinak rozsáhlem komplexu výstavních hal. První výstavní den byla nominována na posuzování rakouská rozhodčí Steffi Kirschbichler. Silky šly na řadu hned ráno a jelikož jich bylo poměrně málo (8), posuzování záhy skončilo a my měli spoustu času na čekání, neboť poháry byly vydávány až se začátkem odpoledních závěrečných soutěží.
Yonne ziskem ocenění CAC splnila podmínky pro udělení titulu CH Rakouska.

Ever More  Ever More  Yonne 

Na ubytování jsme se přesunuli do Linze, kde jsme večer vyrazili na překrásné vánoční trhy plné pražených kaštanů, ořechů, výborného punče a ještě lepších klobásek. Z ulic nás vyhnal až hustý déšť a vidina teplé postele.

     

Druhý den bylo organizačně vše stejné, pouze nás v kruhu posuzoval rozhodčí z Německa Reiner Jacobs. Počet posuzovaných silek se změnil na 11. Jiné oko rozhodčího změnilo i výsledky oproti sobotnímu posouzení.
Poprvé jsme do zahraničí vyvezli i naší druhou silečku Ever More. Chtěli jsme jí umožnit vyzkoušet si dlouhé cestování a pobyt na hotelu a ukázat se na mezinárodním poli.

Ever More  Ever More  Yonne Yonne