Krajská výstava teriérů Kedzierzynie-Kožlu

Criss -VN1, 4. BIS Puppy

 Collette - V1, CWC, Nejlepší fena rasy 

Když už jsme měli ten říjen tak pěkně rozjetý, tak i třetí víkend po sobě jsme vyrazili na teriérskou klubovku do Polska. Dle propozic jsme si to slavnostně namířili na čas do Raciborze. Ulice Jana Pavla II. v navigaci seděla, tak nám nepřišlo nic podezřelého. Až na místě jsme zjistili, že v této ulici je pouze kostel. Na nedělní mši se hrnula asi stovka lidí, kteří ovšem na naše dotazy na výstavu psů jen nevěřícně vrtěli hlavami. Teprve při nahlédnutí přes mobil na internetové stránky výstavy jsme zjistili, že je zde malými písmenky uvedeno cosi, co se jmenuje Kedzierzynie-Kožlu, což jsme posléze zjistili, je docela velké městečko vzdálené 35km do Raciborze a dokonce má v uvedené ulici i sportovní areál. Takhle rychle jsme si po Polsku ještě nezajezdili. Zběsilá jízda byla korunována úspěchem a na výstavu jsme vstupovali asi 5 minut před jejím zahájením.
Polští pořadatelé opět využili jednu ze svých nově postavených sportovních hal a umístili do ní tuto výstavu. Čisto, teploučko, občerstvení, koberce, tribuny.....prostě co víc si přát. No ještě dobrou rozhodčí. A i ta byla. Polka Barbara Brandys. Ukázalo se, že silky jsou její oblíbené plemeno a tak nás posuzovala opravdu dlouho a pořádně si to užívala.

       

Criss si jako další ze svých zkušeností nakonec odvezl krásné čtvrté místo v závěrečné soutěži štěňátek posuzované Charlottou Mellin.