Mezinárodní výstava Rostock

Criss - VN1 

 Collette - V1, CAJC, Jun.VDH, Jun.BOB, Juniorsieger Rostock

Druhý říjnový víkend jsme se rozhodli zajet si letos ještě k moři. Pravdou je, že to nebyl žádný tah za teplem na jih, ale naopak výlet k Baltu, který bývá drsný i v parném létě. Pro některé z nás pamětníků to bylo připomenutí dovolených v NDR na Rujáně. Ale počasí bylo velice milostivé a kromě deště, který nás chytil až cestou domů, jsme si celý den užívali příjemného podzimního sluníčka.
Tradice německých výstav nebyla ani tentokrát porušena a výstava byla opět situována do nového výstaviště v rostockém přístavišti. Pokud se dá s něčím na německých výstavách počítat na sto procent, tak to je určitě nádherné prostředí a skvělá organizace. Velkou neznámou tak pro nás zůstávala pouze dánská rozhodčí Lillian Lieton. Nakonec i ta byla velice příjemným překvapením. Velice příjemná rozhodčí s naprosto profesionálním vystupováním všechny naše pejsky moc pěkně posoudila.

  

Náš odchov Criss s Martinou Kučerovou objíždí jako štěňátko co nejvíc výstav, aby nasbíral dostatek zkušeností na své první CAJCíky a doufáme i další úspěšnou výstavní budoucnost. Někdy ho ty dlouhé cesty a vystavování ještě trochu zmáhá.....