Mezinárodní klubová výstava teriérů Interra Bratislava

Sissi - V2, Res.CAC         Rocky - V1, CAJC, Junior Interra Winner

Den před Světovou výstavou se konala na bratislavském výstavišti Incheba i mezinárodní klubová výstava teriérů Interra. Nemohli jsme si nechat ujít tuto příležitost a naposledy vyzkoušet připravenost pejsků před velkou akcí. Jelikož už ve stejném areálu výstaviště probíhal i první den Světové výstavy, měli jsme možnost otestovat schopnost pořadatelů vyrovat se s neskutečným množstvím vystavujících. Cesta z malého penzionku vzdáleného pouze pět kilometrů od Incheby se proměnila v popojíždění ve dvoukilometrové frontě a zabrala nám hodinku času. Vzhledem k megalomanské účasti to byl ještě velice slušný výsledek.
Pro výstavu Interra byl vyčleněn samostatný otevřený zastřešený pavilon na okraji výstaviště, což se vzhledem k neuvěřitelně teplému počasí nakonec ukázalo jako skvělá volba. Při nákupních výletech do uzavřených výstavních hal přeplněných lidmi a psy jsme se vždy s radostí vraceli na čerstvý vzduch. Silky posuzovala nám velice oblíbená maďarská rozhodčí Katalin Radvánszky. Neodpustili jsme si tak jednu společnou fotečku s paní rozhodčí a úspěšným Rokýškem.

       

Po výstavě jsme se snažili co nejrychleji dostat zpět na penzion a po krátkém odpočinku jsme vyrazili na prima společnou večeři do nedaleké pizzerie. Sešla se nás tu šestičlenná výprava hladových a žíznivých krků, která probrala dnešní výstavu a strategicky se připravovala na zítřek.