Mezinárodní výstava psů Wroclaw

Sissi - V1, CWC, Res.CACIB, dokončen zisk titulu Šampion Polska

Sissinka potřebovala získat poslední ocenění CWC na zisk Polského šampionátu a tak jsme 26. září využili krásného prosluněného dne a vyrazili do sousedního Polska na výstavu konanou na Olympijském stadionu ve Wroclawi. Areál stadionu je pro výstavy jako stvořený. Dostatek prostoru, kvalitní zázemí, výborně udržované trávníky a pro nás malé psíky tartanový povrch v kruzích. Prostě povedená akce.
Posuzování silek dostal na starosti polský rozhodčí Andrzej Kaźmierski. Sissince tartanový povrchu v pohybu svědčil a když se i na stole krásně předvedla, nezbylo panu rozhodčímu, než zadat potřebný titul CWC. V boji o CACIB si však první místo schoval pro domácí vystavovatelku.

     

Na výstavu se za námi přijela podívat majitelka naší Amemait  Ela s manželem a přivezli jí samožřejmě ukázat. Amitka se předvedla jako pravý teriér v celém svém temperamentu. Ďáblík prošel nejprve lehkou úpravou a poté jsme se vrhli na focení, abychom nakonec z několika desítek fotografií vybrali jednu, na které má Amitka všechny čtyři nožičky na zemi. Paní Ela je její povahou i vzhledem velmi nadšena a chystá se s ní v příštím roce na první výstavy......... budeme držet palce. Fotografie jsou umístěny v galerii odchovu "A".