Klubová výstava teriérů Mladá Boleslav

  Rocky - V1, CAC, CC, KV

Collette - VD

Po čtrnácti dnech od mezinárodky jsme se opět vrátili do Mladé Boleslavi. Tentokrát už do dobře známé laminátové haly, na které ovšem pořadatelé vyměnily laminát za nový, krásně bílý a hned bylo uvnitř více přírodního světla, což ocenili hlavně fotografové.
Dalším "dárečkem" od pořadatelů bylo přizvání dvojice finských rozhodčí, kdy jeden z nich, Kari Salminen, připadl zrovna pro silky teriéry. Jelikož silky v kruhu začínaly, staly se prvním plemenem, na kterém tento rozhodčí ukázal svoje schopnosti. Jeho posuzování bylo plné známek VD, kterými doplňoval druhá a další místa v jednotlivých třídách, ale neostýchal se ocenit takto i všechny psy ve třídě.. Nutno dodat, že jeho manželka posuzující ve vedlejším kruhu nasadila úplně stejnou laťku.

   

Vzhledem ke značné rozdílnosti jednotlivých silek a k jejich hodnocení, šlo velice těžko určit, čemu vlastně tento rozhodčí dával přednost.

 

Rokýšek si pak šel ještě užít trošku vystavování s naší dcerou Blankou ve starší kategorii juniorhandlingu.

 

Volné chvilky mezi vystavováním jsme si zpříjemnili pořízením společné fotografie všech sileček na výstavě. Následovala trošku menší skupinka a vše jsme završili fotečkou Crisse, s tátou, babičkou a strejdou. Toho výstavní kariéra teprve čeká, ale v rámci otrkávání už projíždí s Martinou různé výstavy.