2x Mezinárodní výstava Wels

Colette - V1, CAC, CACIB / V1, CAC, CACIB, BOB          Criss -V1, CAC / V1, CAC, Res.CACIB

Jako poslední akcí letošního roku jsme si vybrali dvoudenní mezinárodní výstavu v rakouském Welsu. Milujeme tuto akci už kvůli tomu, že ji vždy spojíme s návštěvou naprosto úžasných vánočních trhů v Linzi, kde jsme pravidelně ubytovaní. Ani letos jsme neodolali a v mrazivém prosincovém večeru vyrazili do historického centra města pokochat se nádhernou vánoční výzdobou a přecpat se neodolatelnými pochutinami, které se tu na každém rohu v hojné míře prodávají. Opojeni vánoční atmosférou a horkým punčem pak směle vyrážíme do výstavních kruhů.
V sobotu se posuzování ujal rakouský rozhodčí Otto Schimpf a ze všech zúčastněných sileček se mu nejvíce líbil Brouček Krásná Louka, který si od něj odnesl ocenění BOB. Jeho spanilá jízda pak pokračovala i v závěrečných soutěžích, kde nakonec obsadil třetí místo, čímž udělal velikou radost nejen nám, ale určitě i naší spolucestovatelce a kamarádce Martině Kučerové.

V neděli se domácí rozhodčí prostřídali a k silkám se tak dostal Peter Berchold. Ten pak, pro změnu, vybral k naší radosti jako nejkrásnější silečku Collettku. Criss si od něj odnesl nádherné ocenění Res.CACIB. Tím byl dovršen pro nás veleúspěšný víkend a domů se tak cestovalo ve vánoční pohodové náladě.