2x Mezinárodní výstava psů Budapest

2x V1, 2x CAC, 2x CACIB

Využili jsme nádherného víkendu 10.-11. května a v prosluněných májových dnech vyrazili do maďarské Budapešti na dvoudenní mezinárodní výstavu. Pořadatelé oba výstavní dny umístily do pěkného prostředí koňského dostihového areálu na okraji města. Až na vcelku laxní přístup pořadatelů k časovému harmonogramu zveřejněnému v katalogu, byly obě výstavy pěkně zorganizovány. V oba dny vyšly pro silky výstavní kruhy pod otevřeným nebem. 

Mimo naše zvířátka jsme s sebou do Maďarska vyvezli i malou kníračku Toffifee a parsonku Haidee naší kamarádky Míšy Hájkové. Obě nejely nadarmo, Toffifee 2xV1,CAC,Res.CACIB, Haidee 2x V1, CAC, CACIB, BOB

V oba dva dny silky ukončovaly pořadí posuzovaných psů v kruhu. V sobotu se posuzování ujal maďarský rozhodčí Márton János. Holky moc hezky běhaly v travnatém pažitu a tak celkový dojem kazil pouze silný vítr, který neúprosně přemisťoval srst psíků mimo obvyklá místa.

   

I v neděli se posuzovalo za silného větru, který alespoň trochu tlumil nesnesitelné vedro. Maďarští rozhodčí si pouze vyměnili kruhy a tak se k silkám dostal pan rozhodčí Szabó Sándor - velice příjemný pán, který společně s oceněním dal naší silečce i pusu na čumáček.

   

Tady bydlela výprava. Příjemný mini hotel mimo centrum v klidné vilové čtvrti (mimochodem s výbornou snídaní).

 

A takhle bydlely silky na výstavišti.