MV České Budějovice

Criss - V1, CAC, CACIB             Collette - V1, CAC, CACIB, BOB

Na výstavu do Českých Budějovic jezdíme pravidelně a rádi. Ne jinak tomu bylo i letos, druhý víkend v srpnu. Byl to asi poslední pěkný víkend letošního roku a tak nás celou cestu doprovázelo sluníčko a když pominul raní chlad, tak i velice příjemné teploty. Silky posuzovala Saša Grygarová a to v malém nově postaveném pavilonu na konci výstaviště. Před silkami bylo v kruhu dost pejsků a tak nebylo kam pospíchat.

    

Pořadatelé se tentokrát dost nepochopitelně rozhodli nepouštět dopředu nikoho do velkého pavilonu, ve kterém se měly konat závěrečné soutěže. Ti co měli odvystavováno tak posedávali se svými mazlíky na prostranstvích okolo pavilonu a tak to tu trochu připomínalo čekání na každoroční jednodenní návštěvu veterináře ve spádové vesnici, při které bude zdarma očkování. Čekání se ale nakonec vyplatilo, tedy alespoň nám určitě.
Collettka se nakonec ve velké konkurenci teriérů probojovala až do užšího výběru 7-mi nejlepších. Jako třešinka na dortu pro nás nakonec bylo vítězství v párech a to v opravdu početné konkurenci dalších 11-ti dvojic.