Mezinárodní výstava psů České Budějovice

V1

Mezi deštivými dny jsme si 19.dubna vybrali jeden z těch alespoň částečně prosluněných a vyrazili do Budějovic. Příjezd k výstavišti byl zkouškou nervů a trpělivosti sestávající z popojíždění asi kilometrovou kolonou aut přes světelné křižovatky nekompromisně oddělující červeným světlem  pološílené řidiče v autíčkách nacpaných psy. 

K silkám, a k dalším 90-ti psíkům, se v kruhu na posuzování postavila rozhodčí paní Tichá.  Mezi fenkami silek ušetřila veškeré tituly, takže jsme odjížděly sice s nádherným posudkem, ovšem pouze s V1.  Poprvé jsme svěřili silečku do výstavníku kruhu naší chovatelce Saše Grygarové. Holkám to společně moc pěkně běhalo i stálo, takže nezbývá než poděkovat za krásné předvedení.

   

Poprvé jsme letos s sebou také vyvezli naši dceru Blaničku, která se zde zůčastnila junior handlingu. Do kruhu nastoupila se silečkou Excelence Ramkas, kterou jí velice ochotě půjčila Ivana Kvěchová. Pod tréninkovým vedením Ivany se holky brzy zžily a tak při svém druhém společném vystoupení (premiéru si odbyly loni v Mladé Boleslavi) dostali od paní rozhodčí Jílkové 59 bodů.