2x Mezinárodní výstava Nitra

1. den  - Collette - V1, CAJC, Jun.BOB, BOB, Junior Grand Prix Slovakia Winner

Rocky - V1, CAC, CACIB, Grand Prix Slowakia Winner

2. den  -  Collette - V1, CAJC, Jun.BOB, Derby Winner

Po pátečním Senci nás čekal dvojitý výlet do 60 kilometrů vzdálené Nitry na Grand Prix Slowakia 2011  a Derby Winner Show 2011. Počasí navázalo na páteční vedra a od sluníčka nás zachránila pouze klimatizovaná hala. Po oba dny jsme byli spolu s dalšími dvěma kruhy umístěni do haly závěrečných soutěží, která patří na výstavišti k tomu nejlepšímu.
V sobotu silky v kruhu zahajovaly a pro jejich posouzení si pořadatelé přizvali finskou rozhodčí Kirsi Sainio. Ta prokázala opravdu netradičně přísný přístup k posuzování, kdy neváhala ani šampiony různých plemen ocenit hodnocením "dobrý" (to konec konců potvrdila i v neděli, kdy ve vedlejším kruhu ocenila některé stafordy hodnocením "dostatečný" - opravdu nevídané). O to více si ceníme pěkného hodnocení námi vystavovaných silek.

 

Velkým překvapením pak bylo, když byla Colletka touto rozhodčí vybrána jako BOB mezi silkami.

 

Colletka se v sobotu ukázala i v závěrečných soutěžích, kdy byla v soutěži mladých vybrána až do užšího výběru.  

 

Večer jsme první úspěšný den zajedli a zapili jak jinak než v čínské restauraci.
Neděle se pak stala úspěšným završením našeho třídenního slovenského výstavního putování. Silky měli tentokrát v kruhu velký počet "předskokanů" a připravena pro ně byla slovinská mladá rozhodčí Brigita Kremser. Rocky si díky zisku ocenění CAC dokončil podmínky pro zisk titulu Šampion Slovenska, Colettka díky dvěma CAJCikům zisk titulu Juniorský šampion Slovenska.
Aby byl výčet všech úspěchů naší výpravy dokonalý, tituly Šampion Slovenska  zde dokončili i oba silkáči Martiny Kučerové - Borůvka a Brouček Krásná Louka. Při socializaci Crisse pak zbylo i dost času na pár pěkných foteček z areálu výstaviště.