Národní výstava Senec

 Collette - V1, CAJC, Jun. BOB

První červnový víkend jsme si předčasně otevřeli páteční výstavou ve slovenském Senci u Slnečných jazer. Výstava byla opět situována do kempu, tentokrát grilovaného sluníčkem. I pod otevřeným stanovým přístřeškem bylo neuvěřitelné vedro (ve stínu ukazoval teploměr neuvěřitelných 32 st.).
Silky byly naštěsí v první polovině posuzovaných zvířat v kruhu a tak i slovenský rozhodčí Stanislav Bučko při jejich posuzování vypadal ještě docela svěže. Bez zbytečných průtahů jsme po posouzení vyklidili bitevní pole okolo výstavních kruhů a přesunuli se na parkoviště, kde jsme rozbili polehávací tábor pod vzrostlým stromem, který svým stínem poskytoval alespoň částečnou úlevu od nesnesitelného vedra. V očekávání na závěrečné soutěže se ještě okolo přehnala slušná bouře, která vyčistila a ochladila vzduch.
Po výstavě nás čekal už jen kraťoučký přesun do centra Sence na nám již dobře známé ubytování. Byla nás opět docela početná výprava včetně Martiny Kučerové a jejich třech sileček (včetně námi odchovaného štěňátka Criss Damikon) , takže jsme si společně večer užili neskučně dobré hostiny v naší oblíbené čínské restauraci a připravovali se na sobotní a nedělní výstavu v Nitře.