Mezinárodní výstava Bratislava

    Witch - V1, Best Veteran

Poslední říjnový víkend jsme si užili překrásného slunečného počasí a neskutečně vysokých teplot. Do bratislavské Incheby jsme vyrazili o den dřív a výstavu spojili s příjemným výletem k naší kamarádce Petře do Vídně. Bylo by hřích nevyužít asi úplně posledních pár teplých dní v tomto roce a tak jsme den před výstavou procourali historickým centrem Vídně. Rakousko slavilo státní svátek a tak zde bylo všude úžasně živo, spousty lidí, atrakcí a primového jídla.
Do Bratislavy je to z Vídně co by kamenem dohodil a když k tomu ještě připočteme noční posun času o hodinu zpět, tak nás čekal  luxusní čas ranního vstávání. Incheba nás přivítala do prosluněného dne. Obecným trendem je, že na výstavy jezdí určitě podstatně míň lidí, než v minulých letech a tak bylo kolem pěkných velkých výstavních kruhů dostatek místa pro všechny. Silky teriéry posuzoval španělský rozhodčí Mate Duran Enrique. S naší veteránkou Witch a hlavně jejím neutuchajícím temperamentem byl jistě spokojen.

     

Do Bratislavy jsme s sebou přivezli i pejska naší kamarádky Martiny Brouček Krásná Louka. Ten si u pana rozhodčího vyběhal ocenění BOB. Jeho úspěšný víkend pak pokračoval v závěrečných soutěžích, kde se mezi psy skupiny FCI III dostal až do užšího výběru 6-ti nejkrásnějších. Završením úspěchu bylo vítězství v nejstarší skupině  junior handlingu, do které si ho půjčila Angélique Bobríková. Blahopřejeme !!