Mezinárodní výstava psů Litoměřice

Rocky - VD1

Poslední květnový víkend jsme si chtěli zpestřit výstavou v Zahradě Čech, Litoměřicích. Sobota se stala dnem plným překvapení. Ačkoliv meteorologové slibovali krásné počasí, ráno jsme nakládali výbavičku do auta v průtrži mračen. Déšť nás pak vyprovázel ještě do půli cesty. Litoměřice nás nakonec uvítali příjemným sluníčkem a tak to vydrželo po celý den.
Dalším překvapením byl pak pan rozhodčí Miroslav Václavík, který se rozhodl "pošetřit" nějaké ty tituly a tento trend mu vydržel nejen u prvních silek, ale pokračoval tak i po zbytek dopoledne u dalších posuzovaných plemen. Rokýšek si od něj sice odnesl velice pěkný posudek, který byl však doplněn o drobnou poznámku "větší výška" a díky ní byl oceněn známku VD. Jako třešnička na dortu se pak vyjímalo rozhodnutí pana rozhodčího nezadat u plemene českých teriérů ocenění BOB a zcela ho tak vyřadit ze závěrečné soutěže o vítězte tradičních národních českých plemen ! 

   

Rokýšek si pak toto drobné zaváhání z dopoledne plně vynahradil v soutěži junior handlingu, kde s naší dcerkou Blankou získali celkově první místo !! Blahopřejeme a ještě teď hledáme doma místo pro obrovitý pohár.