2x Mezinárodní výstava Nitra

Criss -V1, CAC, CACIB, BOB  / V1,CAC, CACIB, BOS

Collette -V1, CAC, CACIB, BOS  / V1,CAC, CACIB, BOB

Navzdory ohlášené a tedy i očekávané sněhové kalamitě jsme poslední únorový víkend navštívili u našich slovenských sousedů dvoudenní mezinárodní výstavu Nitradog. Pro jistotu jsme vycestovali už v pátek odpoledne s konečnou v našem oblíbeném penzionku v Senci. Tato volba se nakonec ukázala jako výborný tah, neboť do rána opravdu napadlo skoro 15cm těžkého mokrého sněhu, který opět nachytal místní cestáře nepřipravené. Naštěstí se v půli cesty do Nitry proměnilo sněžení v déšť a ten spláchnuli poslední zbytky sněhu.
Výstaviště v Nitře nás už nemá čím zaskočit a tak nás čekal pouze deštivý úprk z parkoviště do haly nacpané po střechu vystavovateli. První den na nás v kruhu čekala velká neznámá v podobě srbského rozhodčího Miodraga Nikice. Tento hromotluk s fousem severského wikinga se nakonec ukázal jako velice příjemný pán. Druhý den jsme v kruhu očekávali nám dobře známého slovenského rozhodčího Róberta Kanáse. Tito rozhodčí za tento víkend na pozici BOB vystřídali obě naše silečky.

   

Na našem výstavním výletu nemohla samozřejmě chybět ani Martina Kučerová, s jejímž fešákem Broučkem Krásná Louka se slovenská handlerka Angelique Bobríková umístila na prvním místě ve starší kategorii juniorhandlingu - blahopřejeme !!!