Krajská výstava psů Mladá Boleslav

Sissi - V1, KV      Rocky - V1, KV, Vítěz Mladé Boleslavi   

Sissi a Rocky - 3. místo v párech         Blanka a Rocky - 2.místo JH

Jaro jsme se rozhodli přivítat výletem na Krajskou výstavu v Mladé Boleslavi. Naše předloňská účast na této výstavě nás ve vzpomínkách nabudila na slunečné teplé počasí. To však bylo letos skoupé jak na slunce tak i na teplo a tak jsme ráno vyjížděli při teplotách hodně pod bodem mrazu a i přes den jsme se moc neohřáli. Vyrazili jsme skoro celá rodina, do auta nabalili ještě naší kamarádku Janičku Mrkáčkovou s dcerou a na místě se těšili na podporu "prťačky" Ivy Jílkové, která za námi přijela jen tak na čumendo.
Většina vystavujících byla opět vměstnána do jediné kryté haly, pouze přidružené klubové soutěže různých větších ras si užívaly travnatého oválu chrtího závodiště. Silky, hned po jorkšírech, dostala na starost paní rozhodčí Olga Dolejšová. I když se začínalo posuzovat asi s půlhodinovým skluzem, bylo brzo rozhodnuto.

     

Vzhledem k tomu, že jsme stejně čekali na závěrečné soutěže kvůli účasti dcery v junior handlingu, byla Sisina s Rokýšem přihlášena i do soutěže párů. V konkurenci převážně větších ras nás pak rozhodčí umístil na třetí místo.

     

Naše dcera Blanka se se svým oblíbencem a nerozlučným parťákem Rokýškem poprvé zúčastnila soutěže junior handlingu ve druhé, tedy starší, kategorii. Svoji premiéru obohatila hned o druhé místo a to ve velké konkurenci dalších handlerů. Blahopřejeme !!!